Mateřská škola Praha 9: Ideální prostředí, které si zamilují děti i rodiče

Newspaper

Najít perfektní školku mnohdy není jednoduché. Ovšem mateřská škola Praha 9 nabízí prostředí, které si dítě zamiluje. Samozřejmě nechybí profesionální zaměstnanci, kteří udělají vše pro to, aby vaše ratolest byla připravena na školu.

Příjemné prostředí

Mateřská škola Praha 9 se nachází na Proseku, konkrétně v traktu Základní školy Novoborská 371. Najdete zde dvě pobočky – Novoborskou a Lovosickou. Obě jsou samostatné, patří však pod ProFamily. Školka Novoborská okouzlí krásným prostředím a spoustou podnětných hraček. Jde o soukromou akreditovanou mateřskou školu pro děti od 2 do 7 let. Kvalitní vzdělávání zajišťuje propracovaný školní vzdělávací program a zkušený personál.

Kvalitní vzdělávání

Mateřská škola ProFamily je zaměřena na komplexní rozvoj poznání a myšlení formou prožitku, zábavy a her. Děti se mohou těšit na mnoho zajímavých aktivit a kroužků. Hlavním cílem je zejména spokojenost dětí a kvalitní příprava na jejich další velkou životní etapu – školu. Péči a vzdělávání zajišťuje pedagogický, logopedický a zdravotnický personál. Navíc je věnována pozornost také budování úzkých vztahů s rodiči, vzniká tak ideální spolupráce.

Pestré aktivity

Ve školce na děti čeká opravdu velké množství aktivit. Kromě každodenního hraní mohou využívat nářadí v tělocvičně, saunovat se, plavat, či se věnovat tanci. Mezi další možné aktivity pak patří hraní na sopránovou flétnu, tenis, jízda na lyžích, keramický kroužek, jóga a podobně. Pro starší děti je pak připraven kroužek Zdravověda, navíc se mohou seznámit se zvířaty a prací okolo nich díky nedaleké farmě, která ke školce patří.

Soukromá školka ProFamily je jednoduše skvělou volbou. Děti si prostředí zamilují, můžete se přitom spolehnout, že o ně bude skvěle postaráno.

- Reklama -Newspaper
PR články

Redakce doporučuje

Články autora