Revize elektro aneb kolik zaplatíte za kontrolu elektrických zařízení?

Newspaper

Možná si mnoho z vás bude říkat, že za revize elektro nemá smysl utrácet, protože se jedná o bezúdržbová zařízení. Nic však nemůže být dál od pravdy než tato mylná myšlenka. Elektroinstalace a elektrospotřebiče jsou sice vyrobeny z moderních materiálů a disponují řadou sofistikovaných vychytávek, ovšem to neznamená, že u nich nemůže dojít k závadě. Vaší snahou pak pochopitelně je tyto závady včas odstraňovat nebo jim dokonce předcházet.

Kolik stojí revize elektrospotřebičů?

Revize elektro prováděné specializovanou společností rozhodně nepatří k investicím, nad nimiž byste měli dlouze přemýšlet. Necháte-li všechny elektrické spotřebiče zkontrolovat, můžete si být jistí tím, že v budoucnu nedojde k větším škodám. Revize elektrospotřebičů navíc nepředstavují žádný významný výdaj, protože cenová kalkulace je stanovena přibližně na 28 Kč za kus. V případě revize většího počtu spotřebičů je pochopitelně možnost dosáhnout na množstevní slevu.

Kolik stojí revize elektroinstalace?

Nejčastěji podceňovaná je pravděpodobně revize elektroinstalace. Bohužel právě u ní nejčastěji dochází ke skrytým závadám, které se mohou rázem proměnit v mnohamilionové škody. Typickým příkladem je totiž zkrat v elektrickém obvodu, v jehož důsledku vznikne požár, který během několika desítek minut pohltí celou nemovitost. Přitom by stačilo každoročně investovat peníze do kontroly elektrických obvodů. Přesná cena se odvíjí od jejich rozsáhlosti a složitosti.

Kolik stojí revize elektrozařízení?

Kalkulace revize elektrozařízení je pak vůbec nejsložitější, neboť renomovaná společnost nedokáže stanovit přesnou cenu, aniž byste jí sdělili podrobnosti. Konkrétně si rozmyslete, jaké parametry je nutné u elektrických zařízení zkontrolovat a na co přesně se má zkušený technik zaměřit. Typicky se může jednat o funkčnost trafostanice nebo transformátoru ve větším průmyslovém podniku.

Investice do kontroly elektrických zařízení se určitě vyplatí. Neváhejte se obrátit na specializovanou společnost a sjednat si revize elektrospotřebičů nebo elektroinstalace.

- Reklama -Newspaper
PR články

Redakce doporučuje

Články autora