Řekněte to květinou – objednejte své partnerce donášku až do domu

Newspaper

Den svatého Valentýna klepe na dveře a vy si lámete hlavu nad způsobem, jakým vyjádřit lásku a úctu své partnerce? Řekněte to květinou! Florea je spolehlivým dodavatelem květin na objednávku, díky adrese, kterou zadáte do objednávky, ji doručíme přesně tam, kde se bude vaše drahá nacházet.

Rozvoz květin je samozřejmě možné objednat kdykoliv, nejen k oslavě svátku svatého Valentýna či narozenin. Doručíme je v každý všední den prostřednictvím našich proškolených kurýrů. Jejich cestu můžete navíc sledovat díky GPS, která je umístěna v každém vozu. Jakmile bude květina v den Valentýna či kdykoliv jindy doručena, budeme Vás kontaktovat SMS zprávou. Milým SMS vzkazem však na donášku můžete upozornit také svou partnerku, aby si kytici nepřebírala třeba v pyžamu.

Objednejte své partnerce donášku květin až do domu, vše ostatní vyřídíme za vás

S blížícím se dnem svatého Valentýna si lámete hlavu nad otázku, čím potěšit svou partnerku a ideálně ji také překvapit? Kytice, kterou dostala loni, sice sklidila úspěch, bohužel s počtem květin jste netrefil událost? Florea.cz je na vázání a rozvoz květin naprostým profesionálem. Jedinou vaší povinností bude vytvořit objednávku. O zbytek se postaráme my, budete to však vy, kdo bude odměněn sladkým polibkem!

Pokud Vám můžeme poradit, doporučili bychom pugét rudých růží, které symbolizují vášeň a lásku. Pokud vaše dívka nemá ráda neočekávané události, o doručení ji můžete nenápadně informovat pěknou SMS zprávou.

P.S.: O tom, kdy se dává lichý a kdy sudý počet květin, se můžete poradit s panem Špačkem.

Doručujeme květiny až do domu přímo na Valentýna!

Jste o Valentýnu na cestách, zatímco vaše partnerka bude doma zaneprázdněná péči o rodinu a domácnost? Pravděpodobně tak s žádnou kyticí v tento den počítat nebude, o to větší úsměv na tváři jí však dokáže vykouzlit! Pokud má vaše milá v oblibě růže, pak máte štěstí. Typickou květinou, která je k svátku svatého Valentýna darována, jsou rudé růže. Ty totiž symbolizují lásku a vášeň.

Pokud nechcete nechávat partnerku v úplné nevědomosti, pošlete jí zamilovanou SMS, ve které jí můžete nejen vyznat lásku, ale také ji mezi řádky naznačit, že kurýr už je s donáškou květin na cestě. Rozvoz květin bude realizován do 6. hodiny večerní. Vašeho kurýra můžete sledovat pomocí GPS, které je v každém Florea autě zabudováno.

- Reklama -Newspaper
PR články

Redakce doporučuje

Články autora